BecoPocket EKO pouzdro na sáčky modré

Novinka
BPK 002 500x

BecoPocket je revoluční ekologický zásobník na sáčky na exkrementy. Je biologicky rozložitelné a pasuje na téměř všechna vodítka!

Můžeme doručit do:
13.3.2024
220 Kč
NA DOTAZ

BecoPocket je revoluční ekologické pouzdro na sáčky pro exkrementy. Na rozdíl od jiných podobných pouzder, BecoPocket využívá jedinečný bungee systém, kterým se upevní na téměř všechny typy vodítek, pásků či tašek. BecoPocket je tak skvělý, že se dá jednoduše připevnit všude, jak na vodítko tak i treba na dětský kočárek.
Pouzdro je vyrobeno z unikátního rostlinného vlákna, bambusového prášku a rýžových slupek. Tyto odpadní rostlinné vlákna se získavají z obnovitelných zdrojů a jsou úplně biologicky rozložitelné.
Nyní může být pouzdro na sáčky tak ekologické jako samotné sáčky na exkrementy! 
Jednoduše obtočte bungee gumu kolem vašeho vodítka a upevněte. Bungee systém drží pouzdro pevně na místě, vypadá hezky během nošení a snadno se používá. 
BecoPocket pouzdro je vhodné na použití s většinou sáčků na exkrementy.
 

BecoThings se zaměřuje na výrobu zábavních produktů, které jsou prospěšné pro přírodní prostředí a zároveň jsou kvalitní a estetické. Produkty BecoThings se vyrábějí z přírodních rostlinných vláken, které se nacházejí v bambusových nebo rýžových slupkách. Po shromáždění základních surovin z udržitelných zdrojů se vlákna smíchají s bio pryskyřicemi a přírodní gumou na výrobu produktů BecoThings.

Kód Kód: 1580
Jméno značky: BecoPets
Kategorie: E-shop
Vlastnost: Ekologické
Materiál: Bambus, Rýžové slupky, Kukuřičný škrob

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BecoPets je mladá anglická společnost vyrábějící ekologické produkty pro pejsky a kočičky. Na trh vstoupili v roce 2009 a snaží se ukázat, že když je něco "eko", tak to nemusí být nuda. Všechny jejich výrobky jsou zdravé jak pro vaše mazlíčky, tak pro přírodu. Při výrobě používají rýžové slupky, bambus, recyklované lahve i karton. Ale nemusíte se bát, na kvalitě produktů to nepoznáte a v rukách se vám rozhodně nerozpadnou.