Blue Tree kost z hovězí kůže s jehněčím, petrželí a cuketou L

Velmi chutné plněné kostičky pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!

Můžeme doručit do:
5.10.2023
149 Kč
Skladem (3 ks)

Kostičky ze surové kůže jsou nejen  ideální odměnou pro psy, která je zabaví, ale také aktivně přispívají ke zdraví zubů vašeho čtyřnohého přítele.
Holi Bones jsou patentovaným žvýkacím pamlskem, který posiluje žvýkací svaly vašeho psa, přirozeně čistí jeho zuby a masíruje jeho dásně.
Aby Holi Bones zaujaly i vašeho psa, plníme je jehněčím, aromatickou petrželí a cuketami bohatými na vitaminy.

Díky těmto přísadám bude váš pes žvýkat pamlsky dlouho a intenzivně. Pamlsky se tak postarají o zuby vašeho psího společníka přirozeným způsobem a s nízkým obsahem kalorií. Lahodná poleva z kozího mléka je obohacena špenátem a petrželí.

Všechny Holi Bones jsou 100% bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: 

Hovězí kůže 90.5%, bezlaktózové sušené mléko 3.4%, hovězí želatina 2.1%, rostlinný glycerin,bramborové vločky, mrkev,jehněčí maso 0.3%, petřzel 0.2%, špenát 0.1%, cuketa 0.1%;

Analytické složky:

hr. protein90%, tuk 1%, hr. vláknina 10,5 %, popeloviny 0,5 %; vápník651 mg/kg fosfor 267 mg/kg; sodík 125 mg/kg; 

Krmný návod:

Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)

Kód Kód: 21515
Jméno značky: Blue Tree
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro psí miláčky. Produkty vyrábí zásadně z čerstvých surovin ve své továrně v bavorském Holzheimu a díky tomu zajišťuje vysokou kvalitu výrobků. Blue Tree využívá velké množství surovin přímo z vlastních zdrojů, které se nachází přímo okolo továrny a nekupují žádné suroviny, jejichž původ nelze bezpochyby prokázat. Nepoužívají žádná umělá barviva, zvýrazňovače chuti ani jiné chemické přísady. Spolu se zdravými ingrediencemi je kreativita a inovace jádrem filozofie Blue Tree.