Blue Tree mix sušených pochoutek s mlékem 100 g

Novinka
blue tree mix susenych pochoutek s kozim mlekem 100 g

Mix sušených pamlsků složený z hovězí trachey, kuřecího krku a kůže z jehněčí hlavy s chutnou polevou pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!

Můžeme doručit do:
19.12.2023
169 Kč
NA DOTAZ

Blue Tree Coaties jsou sušené na vzduchu představují žvýkací pochoutku speciálně navrženou pro posílení čelistí vašeho psa přirozeným způsobem.

Směs se skládá z kousků hovězí průdušnice, kuřecích krků a kůže z jehněčí hlavy.

Lahodná poleva z bezlaktózového mléka je obohacena mrkví a dýní, špenátem a petrželí, nebo malinou a červenou řepou. Tyto složky obsahují důležité vitaminy (A, C, D a E), jakož i draslík, zinek a kyselinu listovou.

Coaties jsou přírodní žvýkací produkty a nejsou strojově vyráběny. 

Všechny Coaties jsou 100 % přírodní bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Posilují imunitní systém a jsou bohaté na přírodní vápník a vitamíny.

Složení: hovězí trachea 38,4%, kuřecí krk 24,2%, kůže z jehněčí hlavy 18,2%, sušené mléko zbavené laktózy 6.1%, hovězí želatina, rostlinný glycerin, dýně 0,4%, mrkev 0,4%, špenát 0,2%, petržel 0,2%, malina 0,1%, červená řepa 0,02%;

Analytické složky: hr. protein 58,4%, hr. tuk 12,8%, hr. vláknina 0,6%, hr. popel 8,2%; vápník 3520 mg/kg, fosfor 2743 mg/kg;

Krmný návod: Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)

Kód Kód: 21506
Jméno značky: Blue Tree
Kategorie: E-shop
Druh krmiva: Pamlsky
Druh masa: Kuřecí, Jehněčí, Hovězí
Vlastnost: Bez Lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro psí miláčky. Produkty vyrábí zásadně z čerstvých surovin ve své továrně v bavorském Holzheimu a díky tomu zajišťuje vysokou kvalitu výrobků. Blue Tree využívá velké množství surovin přímo z vlastních zdrojů, které se nachází přímo okolo továrny a nekupují žádné suroviny, jejichž původ nelze bezpochyby prokázat. Nepoužívají žádná umělá barviva, zvýrazňovače chuti ani jiné chemické přísady. Spolu se zdravými ingrediencemi je kreativita a inovace jádrem filozofie Blue Tree.