Byrdfood Losos - kompletní krmivo pro psy 400 g

Novinka
byrdfood05023

Kompletní a vyvážené krmivo na bázi filetů z ryb pro dospělé psy. Rybí maso je ideální složkou krmiv, která podporuje kvalitní svalovou soustavu, přispívá k dobré kondici a zajistí zdravou a lesklou srst.

Můžeme doručit do:
25.4.2024
109 Kč
Skladem (>5 ks)

Naše receptura je přesně formulována tak, aby splňovala nejpřísnější standardy.

Žádná plniva, žádné konzervační látky, žádné umělé vitamínové doplňky nebo chemické přísady k dosažení souladu.

 

Obsahuje všechny základní vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje, aby dobře prospíval, žil šťastný, zdravý a dlouhý život!

Složení: Ryba – filet bez kostí – skvělý zdroj svaloviny a omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Drůbeží játra – dodá organismu vašeho psa potřebné vitamíny a minerální látky. Hovězí ledvina – zdroj bílkovin, vitaminu C, zinku, vitamínu A, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitaminu B6, folátu, vitamínu B12, kyseliny pantothenové, železa, fosforu, mědi a selenu. Kosti a chrupavky zajistí optimální poměr vápníku a fosforu. Zelenina, ovoce a superpotraviny dodají organismu vlákninu a podpoří celkový prospěch vašeho psa. Lněný olej je velký pomocník v období línání nebo při problémy se srstí.

 

Doporučené dávkování: 2% – 3,5% aktuální váhy vašeho psa. Vždy individuálně posuďte aktuální požadavky vašeho psa a krmnou dávku tomu uzpůsobte.

Kód Kód: 31503
Jméno značky: Byrdfood
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: