DOGLOG Pizza Light level 2 hlavolam pro psy

Novinka
17208 doglog hlavolam pro psy pizza light level 2

Pod sedmi hracími kameny může, ale nemusí být ukrytý pamlsek. Získat ho ale vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti, soustředění a ducha hráče. Hlavolam Pizza light je skvělou edukační pomůckou, která je vyrobena v Česku, neobsahuje jedovaté ftaláty. A zvládnou ho hrát velká i malá zvířata. 

Můžeme doručit do:
13.12.2023
990 Kč
Skladem (1 ks)

Pod sedmi hracími kameny může, ale nemusí být ukrytý pamlsek. Získat ho ale vyžaduje pořádnou dávku trpělivosti, soustředění a ducha hráče. Hlavolam Pizza light je skvělou edukační pomůckou, která je vyrobena v Česku, neobsahuje jedovaté ftaláty. A zvládnou ho hrát velká i malá zvířata.  PAMLSKOVÝ HLAVOLAM PIZZA LIGHT Level: 2 Velikost: 30x30x4,5 cm Počet polí pro odměnu: 7 Materiál MDF, BAVLNA  PRO KOHO JE PIZZA LIGHT? Začátečníci středních a menších plemen Starší nebo apatičtější pejsci Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání JAK SE HRAJE PIZZA LIGHT? Nejprve je nutné, aby byl odstraněn kulatý kámen tahem nahoru a až pak je možné posouvat zbylé kameny v drážce po a nebo proti směru hodinových ručiček. Po každém podařeném tahu získá hráč zaslouženou odměnu. Hlavolam Pizza lignt je ideální hrou pro začátečníky i pokročilé pejsky. Hra je snadná, motivuje a hlavně nestresuje.  TIP! Chcete hru použít jako zpomalovací misku? Nedávejte kulatý hrací kámen. Stačí jen naplnit všechny pole pro odměnu ideálním množstvím suché potravy. Tato varianta je vhodnější pro kočky, nebo pro neslintaly.  PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY? Je to fakt legrace Trénují soustředění Omezují demonstrativní chování a ničení předmětů Podporují logické uvažování a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové Snížují demenci, degenerativní funkce a oddalují senilitu Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků Podporují vztah psa a páníčka Více dalších užitečných rad a tipů se dočtete na našem Dogblogu  PROČ HLAVOLAMY DOGLOG? Více o nás a našich eco-friendly hlavolamech se dozvíte zase na našem Dogvlogu. POPIS:  Hlavolam PIZZA light je v principu stejný jako hlavolam PIZZA, jen v ekonomičtějším provedení. I když hlavolam nemá dubové posouvací kameny, nemusíte se bát, že by si to váš čtyřnohý parťák nemohl užít. Stejně jako u ostatních hlavolamů, hra začíná vložením odměny. Hry jsou určené pro všechny hravé tvory, zvířecí, tedy, abyste rozuměli, třeba pro pejsky a jejich páníčky. Buďte té lásky a přítomni po celou dobu hry se svým mazlíčkem. Dávejte pozor na to, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.    DOPORUČENÍ:  Používat suché odměny Pro snadná údržbu, otírejte hlavolam vlhkým hadříkem, oslintané a mokré části nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout         SLOŽENÍ: MDF Bavlněný provaz  Zdravotně nezávadné lepidlo  OBSAH BALENÍ: tělo hry 7 posuvných kamenů  1 kameny s provázkem  samolepící gumové nožičky

Kód Kód: 1305
Jméno značky: DOGLOG
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doglog  je český výrobce logických her pro psy. Hlavolamy jsou v první řadě edukativní pomůckou pro domácí mazlíčky. Jsou vyráběné z čistě přírodních a nezávadných materiálů u nás, v Česku. V řadě druhé je to skvělá věc, se kterou si vyhraje jak chlupáč, ale klidně i naháč, tak i jeho páníček/čka.