DOGLOG Rolls level 1-3 hlavolam pro psy

Novinka
17193 doglog hlavolam pro psy rolls level 1 3
Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost. Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé hráče hlavolamů. Tento hlavolam potěší jak chlupaté hráče, tak i jejich páníčky. Je to totiž skvělá edukační pomůcka, která je vyrobena v Česku, z přírodních materiálů, bez obsahu jedovatých ftalátů. 
Můžeme doručit do:
14.12.2022
1 090 Kč
NA DOTAZ

Hlavolam ROLLS je důmyslně propracovaný hlavolam. Jeho největší předností je variabilní obtížnost.

Tím je ROLLS vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé hráče hlavolamů.

Tento hlavolam potěší jak chlupaté hráče, tak i jejich páníčky. Je to totiž skvělá edukační pomůcka, která je vyrobena v Česku, z přírodních materiálů, bez obsahu jedovatých ftalátů. 

PAMLSKOVÝ HLAVOLAM ROLLS

Level: Variabilní

Velikost: 30x30x4,5 cm

Počet polí pro odměnu: 8

Materiál MDF, DUB, BAVLNA, KOV

PRO KOHO ROLLS JSOU?

Pro všechny menší až střední domácí mazlíčky  Ideální pro psy začátečníky Slouží také jako zpomalovací miska proti hltání

JAK SE HRAJE ROLLS?

Nejprve je nutné odstranit 1-4 kulaté kameny s provázkem (podle obtížnosti) tahem nahoru a až pak je možné posouvat po nebo proti směru hodinových ručiček ostatní hrací kameny v drážce. Po každém podařeném tahu přichází zasloužená odměna v podobě vybrané pamlsku.

TIP! Pokud chcete hru použít jako zpomalovací misku, pak nepoužívejte kulatý hrací kámen s provázkem. Stačí jen naplnit všechny pole pro odměnu ideálním množstvím suché potravy. Tato varianta je vhodnější pro kočky, nebo neslintavé pejsky.

PROČ HRÁT HLAVOLAMY SE PSY?

Protože je to jiná, inteligentní zábava

Trénují soustředění

Omezují demonstrativní chování a destrukci předmětů

Podporují logické myšlení a napomáhají aktivaci šedé kůry mozkové

Snížují demenci

degenerativní funkce a oddalují senilitu

Aktivace a harmonizace odevzdaných pejsků

Posilují vztah pes a jeho pán/panička

 POPIS: Tato hra sice vyžaduje notnou dávku soustředění a psí trpělivosti, ale až v té nejvyšší obtížnosti. Do ní dospěje vás chlupáč zábavným tréninkem. Stačí k tomu jen mňaminky a šroubovák. :) Všechny posuvné kameny jdou po odšroubování středu vyndat. Vy sami si rozhodnete, jak vysokou obtížnost hlavolamu nastavíte. Variabilita je opravdu široká. Od easy až po hard. Až zvládne i ten nejtěžší level, můžete mu hlavolam připravovat dle vlastní potřeby.  Má si skutečně lámat hlavu? Pak nechte ve hře všechny hrací kameny. 

Chcete mu hru ulehčit, potrénovat ho nebo jen na chvilku zabavit? Pak je opět na vás, kolik posuvných kamenů mu vložíte do cesty za pokladem. :) Součástí balení jsou také 4 vyndavací kameny, které jdou umístit místo posouvacích. Hlavolam je určený  pro všechny psy (kočky aj.) a jejich páníčky. Buďte proto po celou dobu hry se svým čtyřnohým přítelem a dávejte bacha na to, aby hru hrál správně, motivujte ho a kontrolujte, aby hrací kameny nebo hru nekousal.   

DOPORUČENÍ:  Používejte suché odměny Otírejte hlavolam vlhkým hadříkem, oslintané a mokré části nechávejte před dalším hraním důkladně vyschnout        

SLOŽENÍ: MDF Bavlněný provaz  Zdravotně nezávadné lepidlo Dubové dřevo - nebarvené Kov  

OBSAH BALENÍ: tělo hry 4 kameny s provázkem  7 posuvných kamenů samolepící gumové nožičky

Kód Kód: 1300
Jméno značky: DOGLOG
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Doglog  je český výrobce logických her pro psy. Hlavolamy jsou v první řadě edukativní pomůckou pro domácí mazlíčky. Jsou vyráběné z čistě přírodních a nezávadných materiálů u nás, v Česku. V řadě druhé je to skvělá věc, se kterou si vyhraje jak chlupáč, ale klidně i naháč, tak i jeho páníček/čka.