Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Holland Eat Slow Amaze Flower zpomalovací miska pro psy 13 cm šedá

 

Hltači všichni sem... Vše zhltnout co nejrychleji není nejlepší volba. Tyto misky ti zpomalí hltání, takže si to vše vychutnáš mnohem víc.

Dostupnost NA DOTAZ
279 Kč
   
Kód produktu 1490
Značka Holland
Kategorie Misky, barely a fontány
 

EAT SLOW misky jsou pro takové "hltače" velmi vhodné a výrazně zpomalí jedení.Žrát rychle a ve spěchu, může vést k torzi žaludku. Symptomy torze žaludku jsou: zvýšená tvorba slin, expanze dutiny břišní a falešné zvracení. Kromě toho, při hltání do sebe pes dostane hodně vzduchu a potom také může trpět nadýmáním.Pro jaké psy se hodí zpomalovací miska Amaze Flower? - pro psy a kočky, kteří hltají- pro menší plemena, plemena s placatýma čumáčkama a kočky- pro psy/kočky, kteří často loudíVýhody těchto misek : - gumový spodek misky ( neklouže )- gumový vnitřek ( pes se neporaní )- snadno umyvatelnéBarevné varianty : - červená- modrá- šedáVelikostS - 13 cm (pro psy a kočky)M - 16 cm (pro psy)Účelem zpomalovacích misek je snížit hltání a následné nadýmání, snížit riziko torze (přetočení) žaludku a jiných trávicích obtíží, zabavit psa/kočku, poskytnout jim větší pocit sytosti. Eat slow jsou patentované misky vyrobené z netoxického plastu bez BPA, PVC a ftalátů. Miska je opatřena protiskluzovými body, je tedy vhodná i na hladké povrchy. Po použití misku můžete jednoduše umýt v myčce.   O VÝROBCI   Holland Animal Care Společnost Holland Animal Care byla založená v roce 1987 jako společnost Gerbert Hofman se zaměřením na produkty pro krávy, ovce, koně a zemědělství. Od roku 2003 přidala do své nabídky produkty pro psy, kočky a další drobná zvířata. Kromě distribuce vyrábí společnost Holland Animal Care také krmné doplňky ve vlastních zařízeních ve Wierdenu pod značkou "Excellent" a mnoho vlastních produktových kolekcí pro psy a kočky pod značkami Dog Comets, Let's, Bodyguard, Coolpets, Wild Life a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Holland Animal Care byla založená v roce 1987 jako společnost Gerbert Hofman se zaměřením na produkty pro krávy, ovce, koně a zemědělství. Od roku 2003 přidala do své nabídky produkty pro psy, kočky a další drobná zvířata. Kromě distribuce vyrábí společnost Holland Animal Care také krmné doplňky ve vlastních zařízeních ve Wierdenu pod značkou "Excellent" a mnoho vlastních produktových kolekcí pro psy a kočky pod značkami Dog Comets, Let's, Bodyguard, Coolpets, Wild Life a další.