Blue Tree Hafifee 110 g

Blue Tree Hafifee 110 g

Můžeme doručit do:
11.10.2022
159 Kč
Skladem (5 ks)

Hafifee skrývá spoustu zábavy ... a zdravé ingredience! Perfektní pamlsek, který můžete svému mazlíčkovi dopřát mezi jídly nebo při večerním sledování televize na gauči. Je vyroben z výživného mléka bez laktózy a vysoce kvalitní želatiny pro zdravé kosti a klouby. Všechny barvy jsou 100% přírodní! Tlapku na to. Vyrobeno v Bavorsku.

sušené mléko bez laktózy 41.3%, hovězí želatina 24.3%, kurkuma, rostlinný glycerin, jádra vlašských ořechů, červená řepa, rostlinné uhlí

Analytické složení: hr. protein 42.1%, hr. tuk 3.8%, hr. vláknina 2.2%, hr. popel 5.5%,
vápník 5570 mg/kg, fosfor 4385 mg/kg

Krmné doporučení: Podávejte jako pamlsek. Podávejte pouze pod dozorem a odstraňte veškeré malé zbytky.

Kód Kód: 29872
Jméno značky: Blue Tree
Kategorie: Pamlsky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro psí miláčky. Produkty vyrábí zásadně z čerstvých surovin ve své továrně v bavorském Holzheimu a díky tomu zajišťuje vysokou kvalitu výrobků. Blue Tree využívá velké množství surovin přímo z vlastních zdrojů, které se nachází přímo okolo továrny a nekupují žádné suroviny, jejichž původ nelze bezpochyby prokázat. Nepoužívají žádná umělá barviva, zvýrazňovače chuti ani jiné chemické přísady. Spolu se zdravými ingrediencemi je kreativita a inovace jádrem filozofie Blue Tree.