All For Paws čmuchací kobereček Slunečnice Dig It

Novinka
All For Paws  čmuchací kobereček Slunečnice Dig It

Interaktivní kobereček v nepřehlédnutelném designu slunečnice – skvělá hračka pro psy k hrabání, čmuchání a hledání pamlsků. Lze jednoduše složit do tvaru vaku a hledání tak pejskovi ještě více znesnadnit. Velikost 60 cm.

Můžeme doručit do:
3.7.2024
690 Kč
NA DOTAZ

Jak všichni víme, psi čmuchání a hrabání milují. Ať už jde o to, kam schovat svou oblíbenou kost nebo o hledání ukrytých pamlsků.

Hrací podložka Dig It v krásném designu slunečnice nabízí spoustu prostoru pro schovávání pamlsků, čmuchání a hrabání, které každý pes tolik miluje.

Tento kobereček lze používat hned dvěma způsoby a měnit tak obtížnost samotné hry.

Pamlsky můžete rozprostřít mezi lístky slunečnice, schovat je v jejím středu, nebo je skrýt pod zelenými lístky. Tyto části jsou spojeny pouze ve středové ose podložky a umožňují tak ukrytí i větších dobrůtek.

Hledání lze pejskovi ještě znesnadnit a oživit tím, že pomocí gumy, nacházející se po obvodu koberečku, upravíte jeho tvar tak, že ho stáhnete do vaku. Pamlsky se tak budou hledat mnohem obtížněji, hra zabere více času a vyžaduje od pejska větší dávku trpělivosti a zápalu, než je tomu u rozloženého koberečku.

Velikost: 60 x 60 x 5 cm

Kód Kód: 31365
Jméno značky: AFP
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka All For Paws se specializuje na výrobu doplňků pro domácí mazlíčky, zaměřující se hlavně na hračky pro Vaše čtyřnohé miláčky.