Graf Barf jehněčí plnohodnotné menu 2,5 kg

Novinka
894902 O jehneci vollwert

Graf Barf plnohodnotné jehněčí menu složené ze 9-ti druhů syrových kostek, tak aby zaručovalo pestrou a vyváženou stravu pro psy. Menu obsahuje jehněčí vnitřnosti, maso i kosti. Všechny suroviny jsou v potravinářské kvalitě a v kombinaci s Graf Barf olejem poskytuje Vašemu psovi všechny nezbytné živiny. 

Můžeme doručit do:
24.7.2024
509 Kč
NA DOTAZ

S jehněčím Graf Barf kompletním menu, poskytnete svému čtyřnohému miláčkovi pestrou, vyváženou stravu. Všechny ingredience použité v Graf Barf Menu jsou v potravinářské kvalitě. 
Kostky v plnohodnotném menu se skládají z 9-ti druhů jemně nasekaných syrových kostek o velikosti 2,5 cm x 2,5 cm. Menu obsahuje vyvážený podíl svaloviny, vnitřností i kostí, a dohromady se speciálním olejem of Graf Barf dostane Váš pejsek vše co potřebuje.  

K dosažení ideálních výsledků je doporučujeme kombinovat nejméně dva druhy mas. Graf Barf menu se dá mezi sebou kombinovat, vždy však nejprve vypotřebujte nejméně jeden pytel pro zajištění optimální dávky živin. 

Menu je vhodné pro zdravé dospělé psy a psy s bílkovinovou intolerancí.

Složení:

100% jehněčí: svalovina, vnitřnosti (bachor, kniha, slez, srdce, játra, plíce) a kosti,


Doporučená denní dávka:

2 - 3 % tělesné hmotnosti psa. Abyste svému psovi optimálně dodali všechny živiny, je nutné přidat do stravy i olej Graf Barf, který je optimálně sestaven k masové směsi.

Analytické složky:

vlhkost: 67,5 %, bílkoviny: 15%, tuk: 14%, vláknina 2%, popeloviny: 1,5%

Kód Kód: 27610
Jméno značky: Graf Barf
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: