Herba Max Dog Collar antiparazitní obojek pro psy 38 cm

Novinka
17124 1 herba max dog collar 38cm antiparazitni obojek
Herba Max Small Dog collar 38cm - přírodní antiparazitní obojek pro psa malých a mini plemen. Produkt funguje na bázi přírodních olejů, které se šíří v srsti zvířete. Chrání proti parazitům a předchází kousání a škrábání. Má velmi příjemnou vůni. 
Můžeme doručit do:
18.7.2024
149 Kč
Skladem (>5 ks)
Herba Max Small Dog collar 38cm - přírodní antiparazitní obojek pro psa malých a mini plemen. Produkt funguje na bázi přírodních olejů, které se šíří v srsti zvířete. Chrání proti parazitům a předchází kousání a škrábání. Má velmi příjemnou vůni.  Herba Max Small Dog collar 38cm - přírodní antiparazitní obojek pro psa malých a mini plemenProdukt funguje na bázi přírodních olejů, které se šíří v srsti zvířete. Chrání proti parazitům a předchází kousání a škrábání. Má velmi příjemnou vůni. Voděodolná účinná látka při kontaktu s vodou nedochází k snížení jeho účinnosti.Nenarušuje u zvířete vnímání pachů Složení: esence na přírodní bázi, LDPE 90% Barvy: bílá, červená, modrá, zelená, žlutá Návod na použití: Vyjměte obojek z obalu a připevněte jej kolem krku zvířete. Odstraňte přebytečnou část. Obojek vyměňujte každé 4 měsíce. Pro použití pouze u zvířat.  Neobsahuje žádné chemikálie. Udržujte mimo dosah dětí.ILUSTRATIVNÍ FOTO
Kód Kód: 1275
Jméno značky: Herba Max
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Natural Best Product Laboratoire je Španělská značka, pod kterou patří i řada od Herba Max, zaměřující se především na přírodní kosmetiku pro zvířata a jejich ochranu před parazity.