ImmunoDol podpora imunity pro psy i kočky

Novinka
137 eng immunodol 90 beziso r kopia

Unikátní doplněk ImmunoDol na bázi beta-glukanů posiluje imunitní systém dospělých psů během rekonvalescence a pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost u mladých jedinců.

Můžeme doručit do:
5.6.2024
403 Kč
NA DOTAZ

ImmunoDol je unikátní doplněk na bázi β-1,3/1,6 glukanů, které posilují imunitní systém u psů a koček. Hlavním zdrojem tohoto polysacharidu jsou kvasinky Saccharomyces cerevisiae. Stimulace obranyschopnosti organismu spočívá především ve zvýšení aktivity makrofágů.
ImmunoDol je vhodné podávat během rekonvalescence, reprodukčního období, pro zvládnutí stresových situací a při snížené imunitě. U mladých jedinců pomáhá budovat přirozenou obranyschopnosti organismu.

Doporučené dávkování:
Psi s hmotností do 20 kg - 1 tableta denně
Psi s hmotností nad 20 kg - 2 tablety denně
Balení obsahuje 90 tablet.

Složení:
Sušené pivovarské kvasnice, maltodextrin, magnesium-stearát
Obsah doplňkových látek v 1 tabletě:
β-1,3/1,6 glukan 80 mg/tableta

Deklarované jakostní znaky:
Hrubý protein 26,4 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubé oleje a tuky 0,8 %, hrubý popel 7,8 %, vápník 1,1 %, fosfor 1,5 %, sodík 0,7 %

Typ krmiva: Doplňkové krmivo pro psy

O výrobci:
PETS DOLFOS je menší rodinný výrobce kvalitních výživových doplňků pro zvířata působící již více než 20 let na evropském trhu. Zaměřuje se na domácí mazlíčky – psy, kočky, hlodavce, exoty a ptactvo včetně holubů, a také na hospodářská zvířata a koně. Filozofií společnosti je vytvářet funkční doplňky z nejlepších možných surovin, které přispívají zdraví zvířat. Právě proto používá v nejvyšší možné míře přírodní zdroje vitamínů, minerálů a stopových prvků, aminokyseliny, enzymy, rostlinné extrakty, probiotika a prebiotika. Veškeré produkty vznikly spolupráci s odborníky na výživu, veterinárními lékaři a dalšími specialisty na zdraví zvířat. Řada doplňků je přihlášena k patentové ochraně.

Kód Kód: 28135
Jméno značky: DOLFOS pets
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PETS DOLFOS je evropský výrobce výživových doplňků pro zvířata v zájmovém chovu (psy, kočky, drobné hlodavce, exotické ptactvo, holuby, plazy, obojživelníky i koně) a také hospodářská zvířata. Společnost působí na trhu více než 20 let a nabízí vysoce kvalitní produkty vyvinuté ve spolupráci s odborníky na výživu zvířat, veterináři a krmivářskými technology. Veškeré doplňky jsou sestaveny z nejlepších možných ingrediencí s důrazem na co nejvyšší vstřebatelnost účinných látek: cenných vitamínů, makro a mikroprvků v organické i anorganické podobě, aminokyselin, enzymů, extraktů a probiotik.