Blue Tree bukový kořen k aportování L

Novinka
blue tree bukovy koren k aportovani velky

Blue Tree bukový kořen k aportování i na hraní.

Můžeme doručit do:
5.6.2024
299 Kč
NA DOTAZ

Zahrajte si se svým psem napínavou, ale přesto bezpečnou aportovací hru s klacíky Rooties Play od společnosti Blue Tree jsou vyrobeny z kořenů volně rostoucích buků.

Aportovací klacíky Rooties Play jsou ideální hračkou pro společné hry s vašim psem. Jsou vyrobeny z kořenů volně rostoucích buků, které jsou velmi masivní a neštěpí se.

Narozdíl od běžných větví stromů zde není nebezpečí, že se Váš čtyřnohý přítel nedopatřením zraní.

S aportovacími klacíky Rooties Play může Váš pes běhat, může je chytat, aportovat a nosit domů podle libosti.

Je ideální také na žvýkání doma, protože se neštěpí, ale uvolňují pouze malá vlákna, která neškodí zdraví vašeho psa a jsou přirozeně vylučována.

100% přírodní produkt.

Kód Kód: 21716
Jméno značky: Blue Tree
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro psí miláčky. Produkty vyrábí zásadně z čerstvých surovin ve své továrně v bavorském Holzheimu a díky tomu zajišťuje vysokou kvalitu výrobků. Blue Tree využívá velké množství surovin přímo z vlastních zdrojů, které se nachází přímo okolo továrny a nekupují žádné suroviny, jejichž původ nelze bezpochyby prokázat. Nepoužívají žádná umělá barviva, zvýrazňovače chuti ani jiné chemické přísady. Spolu se zdravými ingrediencemi je kreativita a inovace jádrem filozofie Blue Tree.