Blue Tree Vločky z kořenové zeleniny 650 g

Novinka
blue tree vlocky z korenove zeleniny 650 g
Vysoce kvalitní bezobilná směs vloček z kořenové zeleniny, která se výborně hodí jako příloha při krmení konzervami nebo syrovým masem (BARF).
Můžeme doručit do:
2.2.2023
149 Kč
Skladem (2 ks)

Bezobilné vločky s nízkým obsahem tuku, jsou bohatým zdrojem hrubé vlákniny, bohaté na vitamíny a s nízkým obsahem tuku.


Blue Tree Wellness Flakes představují vysoce kvalitní bezobilnou směs zeleninových vloček, která se výborně hodí jako příloha při krmení konzervami nebo syrovým masem (BARF).

Všechny vločky jsou 100% bez obsahu přídatných látek. Neobsahují obiloviny nebo lepek.

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení: hrachové vločky, mrkvové vločky, bramborové vločky, červená řepa 5%, pastinák 2%;

Analytické složky: hr. protein 15,8%, hr. tuk 1,8%, hr. vláknina 4,8%, hr. popel 3,6%, vápník 546,7 mg/kg, fosfor 2512,9 mg/kg;

Krmný návod:
Množství vloček BLUE TREE Wellness Flakes přidávaných do krmné dávky vašeho psa primárně závisí na kvalitě masové složky. Poměr obvykle činí jedna třetina vloček Wellness Flakes a dvě třetiny (objemové) masa.

Podle chuti vašeho psa můžete vločky před smícháním s masem namočit. Velikost porce se může lišit podle aktivity psa a měla by být odpovídajícím způsobem přizpůsobena.

Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)

Kód Kód: 24683
Jméno značky: Blue Tree
Kategorie: E-shop
Druh krmiva: Příloha k B.A.R.F.
Vlastnost: Bez masa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost BLUE TREE se specializuje na inovativní produkty pro psí miláčky. Produkty vyrábí zásadně z čerstvých surovin ve své továrně v bavorském Holzheimu a díky tomu zajišťuje vysokou kvalitu výrobků. Blue Tree využívá velké množství surovin přímo z vlastních zdrojů, které se nachází přímo okolo továrny a nekupují žádné suroviny, jejichž původ nelze bezpochyby prokázat. Nepoužívají žádná umělá barviva, zvýrazňovače chuti ani jiné chemické přísady. Spolu se zdravými ingrediencemi je kreativita a inovace jádrem filozofie Blue Tree.