Protexin Pro-Kolin pst 15ml

Probiotický přípravek pro psy a kočky, obsahující prospěšnou střevní mikrobiální kulturu, prebiotikum, kaolin a pektin. Dodává se ve formě pasty, vyznačující se vysokou chutností a bezproblémovým příjmem.

 

 

Můžeme doručit do:
24.7.2024
279 Kč
NA DOTAZ

Probiotický přípravek pro psy a kočky, obsahující prospěšnou střevní mikrobiální kulturu, prebiotikum, kaolin a pektin. Dodává se ve formě pasty, vyznačující se vysokou chutností a bezproblémovým příjmem.

PRO-KOLIN pro psy a kočky je probiotický preparát s výbornou chutí, dobře přijímaný zvířaty, obsahující kaolin a pektin, jejichž absorpční a zklidňující vlastnosti jsou používány už léta pro léčbu průjmů. Prospěšné mikroorganismy obsažené v přípravku Pro-Kolin se vyskytují přirozeně ve střevech všech zdravých zvířat. Tyto mikroorganismy kolonizují nedospělé střevo nebo znovu osidlují a upravují poměry ve střevě narušeném. Zároveň brání usídlení patogenních mikroorganismů mechanismem který se popisuje jako „kompetitivní exkluze“. Tento produkt obsahuje navíc kaolin jako přírodní vyvazující substanci a pektin, který zklidňuje střevní výstelku během trávících poruch. Pro-Kolin pro psy a kočky byl vyvinut jako léčivo první volby během mírnějších forem enteritid.

- Zklidňuje střevní výstelku během průjmových poruch.
- Obsahuje Kaolin – přírodní absorpční substanci.
- Obsahuje Pektin – zklidňující substanci.
- Obsahuje prospěšné mikroorganismy, které rychle osidlují trávící trakt.
- Zlepšuje konzistenci výkalů.

Složení:

V 1 kg přípravku: Protexin probiotikum Enterococcus faecium 2 x 1011 CFU/kg (NCIMB 10415); 1707, sojový olej, kaolín, pektin, Preplex (prebiotikum)

Analýza nutriční:

N-látky ...stopy, tuk 40.00%, vláknina 1.00%, popel 37.00%

Dávkování:

Aplikujte perorálně 2x denně podle váhy zvířete:
do 5 kg 2 ml
5-15 kg 3 ml
15-30 kg 5 ml
nad 30 kg 7 ml
Délka aplikace po dobu nezbytně nutnou, obvykle 2-5 dní nebo podle pokynů veterinárního lékaře.

Kód Kód: 23969
Jméno značky: Protexin
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: