Protexin

279
179012791790

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • bunda zimni prosev luxury 50 cm 1445 (1) Novinka Kód: 25067
  ProChrta Bunda zimní prošev LUXURY 50 cm
  Skladem (1 ks)

  Zimní prošívaná bunda pro chrty Modro růžová


  1 790 Kč
     
  Značka: Protexin
 • VET00700 Kód: 23969
  Protexin Pro-Kolin pst 15ml
  NA DOTAZ

  Probiotický přípravek pro psy a kočky, obsahující prospěšnou střevní mikrobiální kulturu, prebiotikum, kaolin a pektin. Dodává se ve formě pasty, vyznačující se vysokou chutností a bezproblémovým příjmem.

   

   


  279 Kč
     
  Značka: Protexin
 • 21455 protexin pro kolin pst 60ml Kód: 21455
  Protexin pro–kolin pst 60 ml
  NA DOTAZ

  Protexin Pro-Kolin je přírodní přípravek s kaolinem a prospěšnými mikroorganismy pro léčbu průjmových stavů. Má absorpční a zklidňující účinek, upravuje konzistenci výkalů a ulevuje trávicímu traktu.

  PRO-KOLIN pro psy a kočky je probiotický preparát s výbornou chutí, dobře přijímaný zvířaty, obsahující kaolin a pektin, jejichž absorpční a zklidňující vlastnosti jsou používány už léta pro léčbu průjmů. Prospěšné mikroorganismy obsažené v přípravku Pro-Kolin se vyskytují přirozeně ve střevech všech zdravých zvířat. Tyto mikroorganismy kolonizují nedospělé střevo nebo znovu osidlují a upravují poměry ve střevě narušeném. Zároveň brání usídlení patogenních mikroorganismů mechanismem který se popisuje jako „kompetitivní exkluze“. Tento produkt obsahuje navíc kaolin jako přírodní vyvazující substanci a pektin, který zklidňuje střevní výstelku během trávících poruch. Pro-Kolin pro psy a kočky byl vyvinut jako léčivo první volby během mírnějších forem enteritid.

  - Zklidňuje střevní výstelku během průjmových poruch.
  - Obsahuje Kaolin – přírodní absorpční substanci.
  - Obsahuje Pektin – zklidňující substanci.
  - Obsahuje prospěšné mikroorganismy, které rychle osidlují trávící trakt.
  - Zlepšuje konzistenci výkalů.

   

   

   

   


  459 Kč
     
  Značka: Protexin

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.