Bohemia Pet Food pečená příloha A

Novinka
pecena priloha baleni

Doplňková pečená příloha pro psy všech plemen. Receptury A jsou nejbohatší na bílkoviny, tuky, vitamíny a zejména minerály. S nižším obsahem uhlohydrátu. 

Můžeme doručit do:
8.12.2022
420 Kč
Skladem (1 ks)

Pro koho je vhodná A receptura:

Receptura je vhodná pro štěňata plemen, která budou mít v dospělosti max. 25kg. Pro dospělé psy všech plemen žijící tzv. aktivním životním stylem, či jsou ve zvýšené fyzické a psychické zátěži.

Složení:

Špaldová celozrnná mouka, celá sušená vejce (kategorie kvality A), ječná celozrnná mouka, řepkový olej (lisovaný za studena), zvěřina (paroží jelena evropského), zelenina, ovoce a bylinky (mrkev, řepa, celer, petržel, pastiňák, dýně, hrušky, jablka, květák, zelí, saturejka, rozmarýn, tymián), jogurtové lupínky s probiotiky, hovězí vývar sušený (PURE PROTEIN 99% - LOW ASH >1%), kozí mléko sušené. Veškeré ingredience splňují tzv. CLEAN LABEL

V čem jsou krmiva BOHEMIA jiné, než ostatní krmiva. Zde jsou 3 hlavní rozdíly:
 
1)   Jak je krmivo vyrobeno
2)   Z čeho je krmivo vyrobeno
3)   Propracovaný výživový plán u kterého je hlavním smyslem pestrost stravy
 
Jak je krmivo vyrobeno:
Krmivo je pečené a následně sušené 12 hodin. Pozvolné sušení horkým vzduchem je nejstarší, nejšetrnější a nejpřirozenější způsob uchování potravin, který nám zachová nutriční benefity, trvanlivost a přirozenou vůni. Neobsahuje žádné syntetické doplňky.
 
Z čeho je krmivo vyrobeno:
Všechny ingredience si sami jsou ať už přímo z jatek nebo již sušené od dodavatelů, dále zpracovávané a míchané do konečného produktu přímo u Bohemia Pet Food.. Pestrá strava pro psy z ingrediencí bohatých natolik, aby se nemuseli přidávat žádná syntetická aditiva v jakékoliv podobě.

Dávkování:
Doporučené dávkování pro štěňata jsou 4% z aktuální váhy psa (z toho 80% konzerva BOHEMIA, či maso a 30% příloha A). Příklad: 10kg štěně jeho denní dávka jsou 4 % za aktuální váhy štěněte tedy 400g a z toho bude 320g konzervy BOHEMIA, či masa a 80g přílohy BOHEMIA příloha A)
 
Doporučené dávkování pro dospělé psy 3% z aktuální váhy psa (z toho 70% konzerva BOHEMIA, či maso a 30% příloha A). Příklad: 10kg dospělý pes jeho denní dávka je 3% z aktuální váhy psa tedy 300g a z toho bude 210g konzervy BOHEMIA, či masa a 90g přílohy BOHEMIA příloha A)
 
Doporučené dávkování pro seniory je 2% z aktuální váhy psa (z toho 60% konzerva BOHEMIA, či maso a 40% příloha A). Příklad: 10kg starší pes jeho denní dávka je 2 % z aktuální váhy psa tedy 200g a z toho bude 120g konzerva BOHEMIA, či maso a 80g přílohy BOHEMIA příloha A)

Vždy je potřeba psa sledovat, reagovat a optimalizovat dávku dle jeho aktuální váhy. V případě že Váš pejsek bude hubnou, tak denní dávku zvýšit a když bude v nadváze, tak naopak snížit.

Jak podávat
Krmivo podávejte suché, či zalité horkou vodou, či naším vývarem 0,5 - 1 cm nad úroveň krmiva a nechte několik minut nasáknout a vychladnout. I když se už jedná o kompletní krmivo, můžete přimíchat i další maso z konzervy Bohemia nebo jiné ingredience dle libosti.

Receptura splňuje nutriční hodnoty 
Receptura Bohemia Pet Food je formulována dle doporučení evropského úřadu FEDIAF. Výroba je schválena Ústředním kontrolním a zkušebním ústavem zemědělským (UKZUZ) a Státní veterinární správou.

Analytické složky (ve 100g)

Hrubý protein 24 g
Hrubé oleje a tuky 14 g
Hrubá vláknina 4,5 g
Vápník 1,4 g
Fosfor 0,8 g
Vlhkost 8 g
Kód Kód: 28846
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: