Doggles Mutt Gear Comfort bezpečnostní postroj pro psy L

Novinka
haoh 10

MUTT GEAR Comfort bezpečnostní postroj pro psy L maskáč

Bezpečnostní postroj pro psy Comfort značky Mutt Gear je vhodný pro každodenní použití a pro cestování autem. Součástí (v ceně) postroje je autosmyčka, která se připevní karabinou k postroji a v autě skrz ní provléknete autopás. Pes je pak naprosto bezpečně zajištěn a připraven k cestování. (Neumisťujte psa na sedadlo vedle řidiče.) U velkých psů můžete autosmyčku využít i jako krátké vodítko.

Můžeme doručit do:
27.6.2024
699 Kč
Skladem (2 ks)

Postroj Mutt Gear Comfort má speciální bezpečnostní strřh, díky kterému je váha psa rozložena na celý hrudník, jak při tahu na vodítku, tak při upevnění v autě. V oblasti krku je postroj rošířen a tvarován opět kvůli zvýšené bezpečnosti. Horní část postroje se navléká přes hlavu, kolem hrudníku má nastavitelný popruh, který se zapíná na pevnou plastovou sponu.

Mezi další výhody tohoto postroje bezesporu patří vybavení reflexními proužky po obvodech všech jeho částí a jednolitý velmi pevný kroužek na upnutí vodítka. Postroj je ušit z velmi kvalitního a dobře udržovatelného eco-friendly materiálu.

Postroje Mutt Gear Comfort nabízíme až do velikosti XL, která je vhodná i pro obří plemena psů.

Navíc si můžete vybírat z mnoha krásných a módních barevných kombinací.

K postroji můžete zakoupit vodítko ve stejné barevné kombinaci, výběr ze dvou délek.

Dovoz USA.

Velikost / Obvod krčního otvoru / Obvod hrudníku psa

L / 61cm / 71 - 106,5cm

Kód Kód: 20948
Jméno značky: Doggles
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Slavná značka z USA, která začala jako první na světě vyrábět ochranné sluneční brýle vytvořené přímo pro psy! Ochranné psí brýle začali využívat veterináři pro pacienty s onemocněním očí, americká armáda pro své psy, záchranáři pro psy pracující v lavinách. Pro ně byly psí brýle s UV filtrem velkou pomocí. Americká firma Doggles nezůstala jen u psích brýlí, v kterých je špička ve světě. Jejich priorita je kvalita, odolnost a funkčnost.