Graf Barf hovězí plnohodnotné menu 2,5 kg

Novinka
GrafBarf Beutel Vollwert Rind

Graf Barf plnohodnotné hovězí menu složené ze 16-ti druhů syrových kostek, tak aby zaručovalo pestrou a vyváženou stravu pro psy. Menu obsahuje hovězí vnitřnosti, maso i kosti. Všechny suroviny jsou v potravinářské kvalitě a v kombinaci s Graf Barf olejem poskytuje Vašemu psovi všechny nezbytné živiny. 

 

Můžeme doručit do:
6.6.2023
399 Kč
Skladem (1 ks)
S hovězím Graf Barf kompletním menu, poskytnete svému čtyřnohému miláčkovi pestrou, vyváženou stravu. Všechny ingredience použité v Graf Barf Menu jsou v potravinářské kvalitě. 
Kostky v plnohodnotném menu se skládají z 16-ti druhů jemně nasekaných syrových kostek o velikosti 2,5 cm x 2,5 cm. Menu obsahuje vyvážený podíl svaloviny, vnitřností i kostí, a dohromady se speciálním olejem of Graf Barf dostane Váš pejsek vše co potřebuje.  

K dosažení ideálních výsledků je doporučujeme kombinovat nejméně dva druhy mas. Graf Barf menu se dá mezi sebou kombinovat, vždy však nejprve vypotřebujte nejméně jeden pytel pro zajištění optimální dávky živin. 

Menu je vhodné pro zdravé dospělé psy.  

Doporučené dávkování:

2-3% tělesné hmotnosti psa. Abyste svému psovi optimálně dodali všechny živiny, je nutné přidat do stravy i olej Graf Barf, který je optimálně sestaven k masové směsi.

Složení:
100% hovězí maso - maso, vnitřnosti a kosti: srdce, zelený bachor, svalovina, kniha, prsní kosti, bachor, jícen, hltan, játra, plíce, slezina, vemeno, ledviny, tlama s chrupavkou, slez, průdušnice, varlata

Nutriční hodnoty:
vlhkost: 69%, bílkoviny:15%, tuk: 13%,vláknina: 2%,hrubý popel: 1% 


Kód Kód: 27613
Jméno značky: Graf Barf
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: