KONG Ultra Squeakair míček 3 ks

Novinka
e 0EyhCf 66418 001 22

Obzvlášť odolné balónky se zabudovaným pískátkem, dlouhotrvající díky speciální textuře, pečuje o zuby a dásně, zajistí dlouhou zábavu při aportování, Ø 6,35 cm

Můžeme doručit do:
27.6.2024
239 Kč
Skladem (1 ks)

Zapojte hračku KONG Ultra SqueakAir Ball do denních aktivit Vašeho pejska a věnujte mu tak hračku, díky níž zůstane pes zdravý a fit.
KONG Ultra SqueakAir Ball je tzv. 2-in-1 hračka, kombinuje tenisový míček a pískací hračku. Jedná se o ideální předmět k aportování, který podpoří aktivitu Vašeho psa! Aby míček vydržel co nejdéle, byl vyroben ze skutečně pevného materiálu s rozdílnou texturou. Díky své jedinečné, neškrábavé filcové textuře pečuje zároveň o zuby i dásně. Míček pro psy se zabudovaným pískátkem

  • Z pevného materiálu: vyrobeno z rozdílných textur pro dlouhý zážitek ze hry
  • Velmi šetrný: se speciálním filcovým potažením, které pečuje o zuby a dásně
  • Barva: žlutá/modrá
  • Materiál: kaučuk (vulkanizovaný) 35%, polyester 35%, termoplastický kaučuk 20%, umělohmotné pískátko 10%.
  • Rozměr: Ø 6,35 cm

 

Upozornění:
Jako u každého jiného produktu byste měli mít psa při manipulaci s hračkou pod dohledem a pravidelně ji kontrolovat. V případě, že zjistíte defekt, tak zničenou část neprodleně vyměňte, případně nahraďte celou hračku, zabráníte tak případnému poranění zvířete.

Kód Kód: 20435
Jméno značky: KONG
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka, kterou v roce 1976 založil Joe Makrhama když se snažil naučit svého psa zdravým žvýkacím návykům. Hračky Kong jsou vyráběny z přírodní a odolné gumy, která přináší Vašemu čtyřnohému miláčkovi bezpečnou a interaktivní zábavu. Hračky jsou vyrobeny v různých tvrdostech a velikostí, aby zaručili příjemné žvýkání podle věku a velikosti psa. Pamlsky se dají plnit, aportovat a podporují správnou funkci žvýkacích svalů.