Terra Canis hypoalergenní pštros s pastinákem

Hypoalergenní krmivo pro psy s alergiemi a nesnášenlivostí krmiva. Ideální při vylučovací dietě obsahuje čistou svalovinu a srdce pouze z jediného neobvyklého zdroje bílkovin a jeden druh zeleniny.

Můžeme doručit do:
25.4.2024
150 Kč
Skladem (>5 ks)

První hypoalergenní krmivo v konzervě se složkami ve 100% prokazatelně potravinářské kvalitě.

Terra Canis hypoalergenní je krmivo pro dospělé psy všech ras a velikostí, kteří trpí nesnášenlivostí nebo alergií na krmivo a musí být zaopatřeni vylučovací dietou. Krmivo hpoalergenní krmivo bylo vyvinuto společně s veterinářem Dr. Buckschem, který se specializuje na dermatologie a alergologie.

V tomto menu je obsažena pouze čistá svalovina z jediného neobvyklého zdroje bílkovin (antilopa, klokan, kůň, vodní buvol) ve spojení s jedním druhem zeleniny. Tímto je předcházeno nejčastějším složkám, které vyvolávají alergie. 

Lososový olej stejně jako lněný olej toto menu optimálně doplňují a mořská řasa dodává Vašemu psovi přírodním způsobem důležité živiny. 

Krmivo je zjemněné řepkovým a lněným olejem a dodává Vašemu miláčkovi cenné mastné kyseliny omega 3. Krmivo neobsahuje obiloviny, laktózu a je vyrobeno bez nekvalitního jatečního odpadu a masokostních mouček. Krmivo obsahuje suroviny, které jsou ve 100% kvalitě potravin a přehledné složení přispívá k tomu, aby krmivo bylo dobře stravitelné a použitelné při vylučovací dietě.

Složení:
Koňská svalovina (30%), koňské srdce (30%), topinambur (36%), lněný olej, řepkový olej, mořské řasy.
Analytické Složky:
bílkovina: 10,9 %; tuk: 2,2%; hrubá vláknina: 0,6%; popelovina: 1,6%; vlhkost: 80,3%; metabolizovatelná energie: 3 MJ/kg
Doporučené dávkování

Terra Canis Hypoallergen je kompletní krmivo pro psy. 
Hmotnost psa Doporučené denní dávkování (dospělý pes s normální hmotností a aktivitou)
5 kg 150 - 200 g
10 kg 300 - 400 g
20 kg 600 - 800 g
30 kg 900 - 1200 g


Přizpůsobte dávkování individuálním faktorům života Vašeho psa (výběh, míra aktivity, plemeno, metabolismus, roční období). Doporučujeme pravidelné vážení!

 

Kód Kód: 24908
Jméno značky: Terra Canis
Kategorie: E-shop
Druh masa: Klokan
Vlastnost: Bez kuřecího, Dietní, Hypoalergenní, Bezobilné, Bez Lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Terra Canis je německá rodinná firma s dlouhou tradicí, která vyrábí 100% přírodní krmiva pro psy. Produkty se vyrábí v Mnichovském řeznictví Schäbitz. Všechny krmiva od Terra Canis jsou výhradně v potravinářské kvalitě a skládají se pouze z těch nejlepších surovin. Firma je ekologická a krmivo balí do recyklovantelých obalů a mimo jiné podporuje projekty na ochranu životního prostředí a zvířat.