Vet's Best ubrousky pro čištění uší 50 ks

Novinka
vb008

Speciální ubrousky Vet's Best nabízí účinný způsob jak čistit psovi uši a dodržovat správnou hygienu. Šetrně a efektivně odstraňuje z uší nečistoty a rozpouští ušní maz.

Můžeme doručit do:
3.7.2024
139 Kč
NA DOTAZ
Psí uši jsou velmi citlivé bez ohledu na plemeno nebo velikost psa, proto musí být pravidelně čištěny. Tento produkt byl speciálně vyvinut tak, aby se majitel mohl během čistění v uchu orientovat hmatem. Vyrobeno speciálně pro tvar psích uší. Šetrně a efektivně odstraňuje z uší nečistoty a rozpouští ušní maz. Jednorázové použití.
 
Účinné látky:
  • Propylenglykol (čisticí složka) – narušuje chemicky povrch ušního mazu, oddělí maz od ucha
  • Kyselina jablečná, benzoová a salicylová (omezení pachu) – mění pH v uchu a snižují výskyt nežádaných mikroorganismů, které mohou způsobovat nepříjemný zápach
  • Aloe Vera + vilín (protizánětlivý účinek) – s uklidňujícím efektem, omezují zánět, zarudnutí a pocit svědění
 
Složení:
voda, propylenglykol, kyselina jablečná, glycerin, dimethicone, polysorbát 20, diazolidinyl urea, kyselina benzoová, kyselina salicylová, gel z aloe vera, EDTA, methylparaben, propylparaben, extrakt z vilínu.
 
Návod k použití:
Ubrousek si navlečte na prst a šetrně vytírejte uši. Dle potřeby vyměňte za čistý ubrousek. Používejte 3x denně po dobu 1-2 dnů, poté pouze jednou denně dokud uši nejsou čisté. Následně používejte 2x týdně jako prevenci.
 
Varování:
použité ubrousky vhoďte do směsného odpadu, nesplachujte je. Pouze na uši. Pouze pro zvířata. Zabraňte kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.
 
Skladování:
Skladujte na suchém a chladném místě. Balení pečlivě uzavírejte. Spotřebujte do 3 měsíců po otevření
Kód Kód: 27958
Jméno značky: VET' S BEST
Kategorie: E-shop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: