Terra Canis Puppy jehněčí s cuketou, fenyklem a jogurtem

 Terra Canis je krmivo pro štěňata vyrobené z přírodních složek v potravinové kvalitě s nízkým obsahem bezlepkových obilovin. 

Můžeme doručit do:
27.6.2024
125 Kč
Skladem (>5 ks)

Základ zdravého života se vytváří už v prvních měsících života zvířete. Během tohoto období si organismus rychle vytvoří alergie a intolerance na některé složky jídelníčku. 

Štěněti je třeba podávat čerstvou svalovinu, zeleninu, ovoce, bylinky a především vitamíny a minerály z přírodních zdrojů jako jsou mořská řasa, květový pyl, šípek a vaječné skořápky, ze kterých zejména ve vývinu štěně nejlépe čerpá obsah vápníku pro zdravé kosti.

Nízký obsah bezlepkových obilovin je v této řadě max. 5%, což nepřetěžuje krátký trávicí systém psa. Tímto kompletním menu můžete krmit psa až do 1 roka stáří, u velkých a obřích plemen pak můžete přejít na dospělou stravu již v 9 měsících.

V Terra Canis jsou použity výhradně složky potravinové kvality, které jsou dobře stravitelné. Spousta čerstvé svaloviny, srdce, zeleniny, ovoce & bylinek a maximálně 10% obilnin bez obsahu glutenů.

Přednosti krmiva pro štěňata Terra Canis:

  • Maso, stejně jako všechny ostatní složky jsou zpracovány čerstvé, pocházejí z Německa a mají prokazatelně potravinářskou kvalitu.
  • Terra Canis zásadně neobsahuje živočišnou a kostní moučku, nekvalitní vedlejší produkty, výplňové látky, odpady z jatek, barviva a konzervační látky, aroma, syntetické antioxidanty stejně jako jakékoli syntetické přídavky a cukr.
  • Šetrně vařeno (plnění za studena a nízká teplota varu) zabezpečují, že kvalitní původní vitamíny, sekundární rostlinné prvky, minerální látky, stopové prvky a bílkoviny zůstanou zachovány v co nejvyšší míře.
  • Přídavek skořápek zajišťuje přirozeným způsobem zásobení štěňat a mladých psů vápníkem. Optimální poměr vápníku a fosforu je: 1,6 : 1,0
  • Krmivo pro štěňata Terra Canis obsahují přírodní vitamíny A, B, C, D, E, biotin, kvalitní omega-3 mastné kyseliny a sekundární rostlinné látky (phytaminy).
  • Pyl z květů dodává štěňatům a mladým psům přirozeným způsobem důležité vitamíny, minerální látky a více nenasycené mastné kyseliny. Květní pyl je ceněný pro svůj pozitivní účinek na střevo.
  • Oxid křemičitý podporuje ukládání vápníku v kostech a je známý svým pozitivním účinkem na srst, kůži, růst drápů. Také posiluje šlachy a vaziva.
Složení:

jehněčí srdce (23%), jehněčí svalovina (15%), jehněčí plíce (14%), cuketa (18%), mrkev, přírodní rýže, nízkotučný jogurt (4%), fenykl (2%), mouka z dýňových semínek (1%), lněný olej, řepkový olej, bio prášek z vaječných skořápek (0,6%), bazalka, pivní kvasnice, prášek z šípků, minerální zemina, mořská řasa (0,1%), pyl z květů.

Analytické složky: 

bílkovina: 7,9%, tuk: 5,7%; hrubá vláknina: 1,1%; popeloviny: 1,5%; vlhkost: 77,3%; metabolizovatelná energie: 4,1 MJ/kg.

Doporučené dávkování:

Hmotnost psa Dávkování/den (dospělý pes s přiměřenou váhou)
1,5-5 kg 150 - 500 g
5-10 kg 500 - 800 g
10-20 kg 800 - 1200 g
20-30 kg 1200 - 1600 g

 

Výživové látky odpovídají individuálním potřebám Vašeho psa (aktivita, plemeno, metabolismus, roční období, období života). Doporučujeme pravidelně kontrolovat hmnotnost psa!

Kód Kód: 1570
Jméno značky: Terra Canis
Kategorie: Krmivo
Druh masa: Jehněčí
Vlastnost: Bez kuřecího, Bez Lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Terra Canis je německá rodinná firma s dlouhou tradicí, která vyrábí 100% přírodní krmiva pro psy. Produkty se vyrábí v Mnichovském řeznictví Schäbitz. Všechny krmiva od Terra Canis jsou výhradně v potravinářské kvalitě a skládají se pouze z těch nejlepších surovin. Firma je ekologická a krmivo balí do recyklovantelých obalů a mimo jiné podporuje projekty na ochranu životního prostředí a zvířat.