BecoBowl slowfeed EKO zpomalovací miska L

Novinka
8e12588178dd696aa57cef2f679a95b7 mm1000x1000

BecoBowl slowfeed EKO zpomalovací miska L natural

Můžeme doručit do:
2.8.2024
399 Kč
NA DOTAZ

Biologicky rozložitelná a zároveň odolná zpomalovací miska pro psy na krmivo i vodu bez toxinů, vhodná do myčky a navíc biologicky rozložitelná.

Ekologická miska pro psy na krmivo i vodu. Je zcela rozložitelná, zcela bez toxinů, odolná a zároveň se dá pohodlně umýt v myčce.

Miska je vyrobená z bambusového prášku, PLA pryskyřice, kukuřičného škrobu a rýžových slupek, díky tomu misku lze zkompostovat. Po kompostaci se miska do 3-5 let zcela rozloží. 

Miska BecoBowl SlowFeed je speciálně upravena miska na zpomalení psa při pojídaní krmiva. Za použití zvlněného středového panelu ve středu misky, Slow Feed BecoBowl miska umožňuje psovi sníst porci mnohem pomaleji namísto polykání soust v rekordním čase.

Velikost:

Průměr: 28.5 cm / Kapacita: 1.25 litru

 

BecoThings se zaměřuje na výrobu zábavních produktů, které jsou prospěšné pro přírodní prostředí a zároveň jsou kvalitní a estetické. Produkty BecoThings se vyrábějí z přírodních rostlinných vláken, které se nacházejí v bambusových nebo rýžových slupkách. Po shromáždění základních surovin z udržitelných zdrojů se vlákna smíchají s bio pryskyřicemi a přírodní gumou na výrobu produktů BecoThings.
Kód Kód: 33069
Jméno značky: BecoPets
Kategorie: Misky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BecoPets je mladá anglická společnost vyrábějící ekologické produkty pro pejsky a kočičky. Na trh vstoupili v roce 2009 a snaží se ukázat, že když je něco "eko", tak to nemusí být nuda. Všechny jejich výrobky jsou zdravé jak pro vaše mazlíčky, tak pro přírodu. Při výrobě používají rýžové slupky, bambus, recyklované lahve i karton. Ale nemusíte se bát, na kvalitě produktů to nepoznáte a v rukách se vám rozhodně nerozpadnou.