YORA Dog Light hmyzí granule pro starší psy 12 kg

Novinka
yora dog senior light 12kg 01

Ideální volba pro starší psy, pejsky s alergiemi, tendencí k nadváze a citlivým trávením. Čistě hmyzí kompletní krmivo Yora Senior/Light je křehké a chutné. Tyhle granule si vaši staroušci zamilují. Unikátní zdroj proteinu, vynikající stravitelnost, žádné alergie, ekologické, takové je krmivo Yora Senior/Light pro starší psy a psy s tendencí k nadváze. Granule jsou ve tvaru trojhránku o velikosti cca 1,3cm.

Proč hmyzí granule Yora?

Můžeme doručit do:
31.7.2024
2 599 Kč
do 24 hodin

- vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin z čistě hmyzích zdrojů
- vynikající stravitelnost
- minimální dopad na planetu oproti klasickým krmivům s obsahem masa
- suroviny pečlivě vybrané s důrazem na výživovou hodnotu a minimální dopad na životní prostředí
- přirozeně hypoalergenní
- vhodné také pro psy s citlivým zažíváním
- hmyz pochází z EU a je chován s ohledem na welfare
- obsahuje larvy hmyzu (36%), které jsou přirozeným zdrojem potřebných makro i mikronutrientů
- obsahuje glukosamin a chondroitin pro zdravé klouby
- obsahuje vitamíny, minerály, omega 3 a 6 mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny
- bez ATB a růstových hormonů
- nižší obsah tuků
- výborně chutná

Plnohodnotný zdroj proteinu
Celé larvy jsou jemně usušeny, poté se z nich vyrobí moučka, která obsahuje všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu
V krmivu Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik
80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí
Hmyz, brambory, oves a červená řepa mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů, rýže nebo batáty. Další úspory vznikají díky pěstování ovsa přímo na poli vedle výrobny krmiva. Toto vyvážené kompletní krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Chutná tak dobře, jak vypadá
Důkazem jsou psi, které krmivo Yora milují. Povedlo se vyvinout lahodné, křehké a chutné granule, které si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu
Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Za nás je hmyzí krmivo pro naše mazlíčky šance, jak začít pomáhat naší planetě a ekologii každý den. Pro ně je hmyz přirozeným zdrojem proteinu. Taky váš pes loví mouchy nebo pavouky a pak je sní? Tak proč nekrmit mazlíčky kvalitním hmyzím krmivem, které je navíc zcela bez alergenů.

Složení: 36% hmyz (mletý hmyz – moučka 24%, celé granulované larvy 8,5%, hmyzí olej 3,5%), oves 20%, brambory 6%, hrách, pivovarské kvasnice, mořské řasy 2%, lněné semínko, rajčatový protlak, minerály, vitamíny, čekanka, sušená červená řepa, DHA ze sušených řas (zdroj omega 3), glukosamin (1000mg/kg), chondroitin (1000mg/kg), MSM (1000mg/kg), kurkuma, ostropestřec mariánský-prášek, máta, sušený fenykl, sušený měsíček, sušená mrkev, sušená kapusta, sušená petržel, lykopen.

Analytické složky: hrubý protein 23%, hrubý tuk 11%, hrubá vláknina 5%, hrubý popel 7%, omega 6 3,7%, omega 3 0,5%, vápník 0,8%.

Nutričně doplňkové látky na 1kg: antioxidanty: tokoferol (vitamin E z rostlinných olejů) 3,8mg. Vitaminy: Vitamin A 14 400 IU, Vitamin D3 2 000 IU, Vitamin E 96 IU.
Stopové prvky: zinek 48mg, železo 48mg, mangan 33mg, měď 14mg, jód 1,7mg, selen 0,29mg.

Energie 346 kcal/100g.
Granule jsou ve tvaru trojhránku o velikosti cca 1,3cm.

Balení: 1,5kg, 12kg

Dávkování na den:
Váha psa/ denní dávka:
1-5kg / 25-80g
5-10kg / 80-130g
10-20kg / 130-220g
20-30kg / 220-300g
30-40kg / 300-370g
40+kg / 370+g

Přechod na Yoru: Postupný přechod na granule Yora udělejte během 7 dní, kdy začnete se čtvrtinou Yory na den, a poté postupně zvyšujte až na 100% Yory na den.

Kód Kód: 32538
Jméno značky: YORA
Kategorie: Senior

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: